UBEZPIECZENIE SZPITALNE CZĘSTOCHOWA

 

Wykupienie tego rodzaju ubezpieczenia w Prudential w Częstochowie da Ci pewność, że w razie pobytu w szpitalu lub operacji, nie będziesz się musiał martwić o dodatkowe wydatki związane z leczeniem. Środki finansowe z ubezpieczenia zapewnią dodatkowe wsparcie Tobie i Twojej rodzinie w sytuacji, gdy będziesz miał jakieś problemy zdrowotne.

Umowa dodatkowa

Ubezpieczenie dodatkowe na wypadek pobytu w szpitalu lub operacji jest, jak sama nazwa wskazuje, umową dodatkową, którą możesz dołączyć do umowy głównej przy następujących ubezpieczeniach: „Komfort Życia”, „Emerytura bez Obaw” lub „Oszczędności bez Obaw”. Dzięki temu rozszerzysz swoją podstawową ochronę.

Warunki ubezpieczenia

Ubezpieczenie szpitalne będzie Cię chroniło również poza granicami Polski. Łączna suma wszystkich świadczeń, które mogą zostać wypłacone w okresie ubezpieczenia to aż 600 procent sumy ubezpieczenia. Jeżeli trafisz do szpitala na dłużej niż 21 dni lub przejdziesz jakąś bardziej skomplikowaną operacją, to uzyskasz dodatkowe 10 procent sumy ubezpieczenia. Najwyższe wypłacane świadczenie za jeden pobyt w szpitalu wynosi 184 procent sumy ubezpieczenia. To wsparcie finansowe pozwoli na zakup leków, opłacenie prywatnych konsultacji lekarskich, rehabilitacji i zakup produktów ortopedycznych. Oczywiście są to przykładowe wydatki. Suma ubezpieczenia waha się w przedziale od 10 000 do 50 000 zł. Gdy wybierzesz Pakiet zdrowotny w Prudential w Częstochowie to suma ubezpieczenia będzie wynosiła aż 55 000 zł. Zachęcamy do wykupienia naszego ubezpieczenia szpitalnego!

NASI DORADCY

Marcin Broniszewski

Od 10 lat prowadzę działalność gospodarczą. Zajmuję się doradztwem w zakresie prowadzenia firmy. W szczególności moja praca polega na zabezpieczeniu ciągłości funkcjonowania przedsiębiorstw od ubezpieczeń po aspekty podatkowo-prawne.
Jestem absolwentem MBA Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu dlatego też tematy finansowe, akonomiczne i prawne są szczególnie mi bliskie

Tel:  723 858 580

Anna Mastalerz

Z branżą finansowo-ubezpieczeniową jestem związana od 2003 roku. Od stycznie 2017 jestem konsultantem ds planowania finansowego w firmie Prudential Polska. Pełnię również funkcję mentora i trenera.
Oferując rozwiązania firmy czyli ochrony życia i zdrowia, oszczędzania na przyszłość oraz prywatnych emerytur kieruję się zawsze indywidualnymi potrzebami i możliwościami klienta.

Tel:  502 635 217
KONTAKT

Zapraszamy do skorzystania z formularza lub o kontak bezpośredni z doradcą

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marcin Broniszewski z siedzibą w Częstochowie, Plac Ignacego Daszyńskiego 4 lok. 5, w celu udzielenia odpowiedzi, w tym przedłożenia oferty jeśli o nią pytam. Moje dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Mam prawo do dostępu, uzupełniania, uaktualniania oraz sprostowania danych osobowych oraz do ograniczenia, wstrzymania i sprzeciwu ich przetwarzania, jak również do wniesienia skargi.