UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE CZĘSTOCHOWA

 

Ubezpieczenie Komfort Życia to bardzo dobre rozwiązanie, na przykład wtedy, gdy posiadasz kredyt hipoteczny lub innego rodzaju zobowiązania finansowe. Ubezpieczenie na życie da Ci pewność, że w razie Twojej śmierci, bliscy otrzymają wypłatę świadczenia. Jest to doskonałe zabezpieczenie spłaty kredytu. Pozwoli Twoim bliskim również na utrzymanie obecnego standardu życia.

Korzyści z zawarcia umowy Ubezpieczenia Komfort Życia

Pierwsza zaleta została już omówiona wcześniej i jest to stabilność finansowa Twoich bliskich. Drugą korzyścią jest bezpieczeństwo finansowe przez wiele lat. Ubezpieczenie na życie może być zawarte minimum na 5 lat. Maksymalny czas trwania ubezpieczenia to do najbliższej rocznicy umowy ubezpieczenia następującej po ukończeniu przez Ubezpieczonego 75. roku życia. Oznacza to, że jeżeli Twoi bliscy mają zaciągnięty kredyt hipoteczny, to istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że będziesz mógł im zagwarantować wsparcie finansowe przez cały czas jego spłacania. Do Ubezpieczenia Komfort Życia można dołączyć aż 9 umów dodatkowych, które pozwolą rozszerzyć zakres ubezpieczenia. Wysokość sum ubezpieczenia w umowach dodatkowych może być dopasowana do Twoich indywidualnych potrzeb.

Kto może skorzystać z Ubezpieczenia Komfort Życia?

Każdy, kto ukończył 18. rok życia i jednocześnie nie ukończył 71. roku życia. Minimalna wartość składki w umowie podstawowej to 40 zł. Jeżeli chcesz poznać szczegóły naszej oferty, to skontaktuj się z Prudential w Częstochowie.

NASI DORADCY

Marcin Broniszewski

Od 10 lat prowadzę działalność gospodarczą. Zajmuję się doradztwem w zakresie prowadzenia firmy. W szczególności moja praca polega na zabezpieczeniu ciągłości funkcjonowania przedsiębiorstw od ubezpieczeń po aspekty podatkowo-prawne.
Jestem absolwentem MBA Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu dlatego też tematy finansowe, akonomiczne i prawne są szczególnie mi bliskie

Tel:  723 858 580

Anna Mastalerz

Z branżą finansowo-ubezpieczeniową jestem związana od 2003 roku. Od stycznie 2017 jestem konsultantem ds planowania finansowego w firmie Prudential Polska. Pełnię również funkcję mentora i trenera.
Oferując rozwiązania firmy czyli ochrony życia i zdrowia, oszczędzania na przyszłość oraz prywatnych emerytur kieruję się zawsze indywidualnymi potrzebami i możliwościami klienta.

Tel:  502 635 217
KONTAKT

Zapraszamy do skorzystania z formularza lub o kontak bezpośredni z doradcą

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marcin Broniszewski z siedzibą w Częstochowie, Plac Ignacego Daszyńskiego 4 lok. 5, w celu udzielenia odpowiedzi, w tym przedłożenia oferty jeśli o nią pytam. Moje dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Mam prawo do dostępu, uzupełniania, uaktualniania oraz sprostowania danych osobowych oraz do ograniczenia, wstrzymania i sprzeciwu ich przetwarzania, jak również do wniesienia skargi.