PRACOWNICZE PROGRAMY KAPITAŁOWE CZĘSTOCHOWA

 

Pracownicze Plany Kapitałowe (PPK) są rządowym projektem nowego systemu długoterminowego oszczędzania. Szacuje się, że będzie mogło z nich skorzystać około 11 milionów pracowników, w tym około 9 milionów osób zatrudnionym w przedsiębiorstwach. Pracownicy zostają automatycznie zapisani do programu, ale mogą w każdej chwili z niego zrezygnować. W pracowniczych programach kapitałowych oszczędności nadal będą prywatną własnością pracownika. Natomiast obowiązkiem każdego pracodawcy będzie wybór instytucji obsługującej PKK. Wypłata środków przez pracownika będzie możliwa po ukończeniu przez niego 60. roku życia. Bez żadnych potrąceń. Będzie to cała wpłacona suma. Częściowa wypłata środków będzie możliwa jedynie w bardzo trudnych sytuacjach życiowych, na przykład w przypadku ciężkiej choroby w rodzinie.

Skorzystaj z wiedzy pracowników Prudential w Częstochowie

Powiemy Ci, jak krok po kroku wprowadzić pracowniczy plan kapitałowy w Twojej firmie. Podpowiemy Ci, co jest istotne dla pracowników, aby funkcjonował on jak najlepiej. Mamy w naszej instytucji konsultantów, którzy zajmują się systemem emerytalnym. Oni przekażą Ci informacje dotyczące funkcjonowania Pracowniczych Programów Kapitałowych. Wyjaśnią, jakie są założenia PKK, jak one funkcjonują oraz jak wdrożyć je biorąc pod uwagę, wchodzące zmiany prawne.

Prowadzeniem Pracowniczych Planów Kapitałowych mogą zajmować się tylko: towarzystwa emerytalne, towarzystwa funduszy inwestycyjnych i zakłady ubezpieczeń. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

NASI DORADCY

Marcin Broniszewski

Od 10 lat prowadzę działalność gospodarczą. Zajmuję się doradztwem w zakresie prowadzenia firmy. W szczególności moja praca polega na zabezpieczeniu ciągłości funkcjonowania przedsiębiorstw od ubezpieczeń po aspekty podatkowo-prawne.
Jestem absolwentem MBA Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu dlatego też tematy finansowe, akonomiczne i prawne są szczególnie mi bliskie

Tel:  723 858 580

Anna Mastalerz

Z branżą finansowo-ubezpieczeniową jestem związana od 2003 roku. Od stycznie 2017 jestem konsultantem ds planowania finansowego w firmie Prudential Polska. Pełnię również funkcję mentora i trenera.
Oferując rozwiązania firmy czyli ochrony życia i zdrowia, oszczędzania na przyszłość oraz prywatnych emerytur kieruję się zawsze indywidualnymi potrzebami i możliwościami klienta.

Tel:  502 635 217
KONTAKT

Zapraszamy do skorzystania z formularza lub o kontak bezpośredni z doradcą

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marcin Broniszewski z siedzibą w Częstochowie, Plac Ignacego Daszyńskiego 4 lok. 5, w celu udzielenia odpowiedzi, w tym przedłożenia oferty jeśli o nią pytam. Moje dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Mam prawo do dostępu, uzupełniania, uaktualniania oraz sprostowania danych osobowych oraz do ograniczenia, wstrzymania i sprzeciwu ich przetwarzania, jak również do wniesienia skargi.