POLISA NA ŻYCIE CZĘSTOCHOWA

Polisy na życie w Częstochowie nie kupujesz dla siebie. Tylko dla osób, które kochasz i za które jesteś odpowiedzialny. Środki finansowe otrzymane z ubezpieczenia mogą dać im czas na znalezienie sił do życia po utracie najbliższej, ukochanej osoby. Polisa na życie w Częstochowie nie jest tylko podpisanym dokumentem, ale aktem dojrzałości i odpowiedzialności.

Jaki jest cel polisy na życie w Częstochowie?

Najważniejszym celem takiej polisy  jest wypłacenie środków pieniężnych osobom najbliższym na wypadek śmierci ubezpieczonego. W zakresie zawieranej z nami umowy znajduje się wiele opcji dodatkowych, które chronią między innymi na wypadek poważnego zachorowania lub niezdolności do pracy.

Jakie korzyści daje wykupienie polisy na życie w Częstochowie?

Na pewno są to korzyści ochronne. Wykupienie polisy na życie w Częstochowie jest zabezpieczeniem finansowym dla Twoich bliskich. Stanowi również ochronę dla Ciebie na wypadek nieszczęśliwego zdarzenia, niezdolności do pracy lub poważnego zachorowania. Jest to również dodatkowy kapitał na emeryturę.

Oszczędzanie z polisą

Polisa na życie w Częstochowie to też oszczędności na lepszy start Twoich dzieci w dorosłe życie. Stanowi zabezpieczenie kredytu hipotecznego. Drugą grupą są korzyści prawne. Można do nich zaliczyć parę punktów. Polisa nie podlega żadnym egzekucjom poza roszczeniami alimentacyjnymi.

Polisa na życie w Częstochowie nie może być zajęta przez komornika. Nie może również być przejęta w ramach na przykład grzywny na rzecz Skarbu Państwa.

polisa na życie częstochowa
NASI DORADCY

Marcin Broniszewski

Od 10 lat prowadzę działalność gospodarczą. Zajmuję się doradztwem w zakresie prowadzenia firmy. W szczególności moja praca polega na zabezpieczeniu ciągłości funkcjonowania przedsiębiorstw od ubezpieczeń po aspekty podatkowo-prawne.
Jestem absolwentem MBA Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu dlatego też tematy finansowe, akonomiczne i prawne są szczególnie mi bliskie

Tel:  723 858 580

Anna Mastalerz

Z branżą finansowo-ubezpieczeniową jestem związana od 2003 roku. Od stycznie 2017 jestem konsultantem ds planowania finansowego w firmie Prudential Polska. Pełnię również funkcję mentora i trenera.
Oferując rozwiązania firmy czyli ochrony życia i zdrowia, oszczędzania na przyszłość oraz prywatnych emerytur kieruję się zawsze indywidualnymi potrzebami i możliwościami klienta.

Tel:  502 635 217