PLANOWANIE FINANSOWE CZĘSTOCHOWA

 

Planowanie finansowe jest tak istotne, ponieważ stabilność finansowa ma bardzo duży wpływ na nasze emocje. Pozytywne i negatywne. Jeżeli masz nieuporządkowane sprawy finansowe lub problemy związane z tą dziedziną życia, to czujesz się źle emocjonalne. To automatycznie przekłada się na negatywne relacje z innymi ludźmi, na pracę, na rodzinę. Zaczynasz się stresować, co z kolei odbija się na Twoim zdrowiu.

Planowanie finansowe da Ci przede wszystkim komfort na wszystkich płaszczyznach życia. Będzie miało pozytywny wpływ na Twoje zdrowie, relacje z innymi, pracę, czy to, w jaki sposób spędzasz czas wolny.

Poukładane finanse wiążą się z dobrymi nawykami. Możesz je wyrobić. Dzięki temu zawsze będziesz miał jakieś oszczędności. Mniejsze lub większe, ale nie będziesz już martwić się o przyszłość.

Nasi Konsultanci ds. planowania finansowego zapewnią Ci wsparcie i pomogą znaleźć najlepsze dla Ciebie rozwiązania. Zaprezentują Ci produkty finansowe idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Pomogą Ci również zrozumieć, w jaki sposób działają poszczególne ubezpieczenia i które z nich będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednie. Ich doświadczenie i profesjonalizm sprawią, że będziesz zadowolony z odbytego spotkania.

W naszej ofercie mamy następujące ubezpieczenia: Przyszłość dziecka, Pewna emerytura, Kapitał na Przyszłość, Ochrona życia, Pewny kapitał, Ochrona zdrowia. Każde z tych ubezpieczeń ma inne cele i jest przeznaczone do innej grupy klientów. Gdy powiesz nam, jakie są Twoje priorytety, to szybko znajdziemy najlepszy produkt dla Ciebie.

Zapraszamy do oddziału Prudential w Częstochowie!

NASI DORADCY

Marcin Broniszewski

Od 10 lat prowadzę działalność gospodarczą. Zajmuję się doradztwem w zakresie prowadzenia firmy. W szczególności moja praca polega na zabezpieczeniu ciągłości funkcjonowania przedsiębiorstw od ubezpieczeń po aspekty podatkowo-prawne.
Jestem absolwentem MBA Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu dlatego też tematy finansowe, akonomiczne i prawne są szczególnie mi bliskie

Tel:  723 858 580

Anna Mastalerz

Z branżą finansowo-ubezpieczeniową jestem związana od 2003 roku. Od stycznie 2017 jestem konsultantem ds planowania finansowego w firmie Prudential Polska. Pełnię również funkcję mentora i trenera.
Oferując rozwiązania firmy czyli ochrony życia i zdrowia, oszczędzania na przyszłość oraz prywatnych emerytur kieruję się zawsze indywidualnymi potrzebami i możliwościami klienta.

Tel:  502 635 217
KONTAKT

Zapraszamy do skorzystania z formularza lub o kontak bezpośredni z doradcą

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marcin Broniszewski z siedzibą w Częstochowie, Plac Ignacego Daszyńskiego 4 lok. 5, w celu udzielenia odpowiedzi, w tym przedłożenia oferty jeśli o nią pytam. Moje dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Mam prawo do dostępu, uzupełniania, uaktualniania oraz sprostowania danych osobowych oraz do ograniczenia, wstrzymania i sprzeciwu ich przetwarzania, jak również do wniesienia skargi.