GODNA EMERYTURA

GODNA EMERYTURA

 

Ubezpieczenie oszczędnościowe Godna Emerytura  bez Obaw umożliwi Ci zgromadzenie kapitału, który pozwali Ci żyć bez wyrzeczeń na obecnym poziomie po przejściu na emeryturę.

Zalety Ubezpieczenia oszczędnościowego Emerytura bez Obaw

Najważniejsze jest to, że korzystając z usług naszej firmy Prudential w Częstochowie masz pewność wypłaty zgromadzonych środków. Już w czasie podpisywania umowy ustalamy z Tobą minimalną kwotę, jaką dostaniesz na koniec ubezpieczenia oszczędnościowego. Kolejnym plusem jest to, że możesz również otrzymywać premie roczne oraz premię końcową. Są to dodatkowe kwoty, które powiększą wartość Twoich oszczędności na emeryturę. W razie Twojej śmierci pieniądze zostaną wypłacone Twoim bliskim. Dzięki temu będą oni mogli utrzymać standard życia na obecnym poziomie. Zaletą jest również dość niska wartość wpłat. Minimalna składka to 165 zł miesięcznie. Sam decydujesz, jak długo chcesz oszczędzać. Minimalny okres oszczędzania to 10 lat. Masz gwarancję zwrotu wpłaconych składek. Zgromadzone na polisie ubezpieczeniowej pieniądze nie podlegają opodatkowaniu 19–procentowym podatkiem od dochodów kapitałowych. Ubezpieczenie oszczędnościowe Emerytura bez Obaw zapewni Ci godną emeryturę. Polecane jest wszystkim osobom, które w dniu podpisania umowy ukończyły 18. rok życia i nie ukończyły 66. roku życia.

 

Możliwości zmian w umowie ubezpieczenia

W umowie Ubezpieczenia oszczędnościowego Godna Emerytura bez Obaw można zmienić: zakres ochrony, wysokość składki i sumę ubezpieczenia, częstotliwość wpłat. Jest również możliwość zawieszenia opłacania składek oraz przekształcenia ubezpieczenia w bezskładkowe

Skontaktuj się z Prudential w Częstochowie!

NASI DORADCY

Marcin Broniszewski

Od 10 lat prowadzę działalność gospodarczą. Zajmuję się doradztwem w zakresie prowadzenia firmy. W szczególności moja praca polega na zabezpieczeniu ciągłości funkcjonowania przedsiębiorstw od ubezpieczeń po aspekty podatkowo-prawne.
Jestem absolwentem MBA Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu dlatego też tematy finansowe, akonomiczne i prawne są szczególnie mi bliskie

Tel:  723 858 580

Anna Mastalerz

Z branżą finansowo-ubezpieczeniową jestem związana od 2003 roku. Od stycznie 2017 jestem konsultantem ds planowania finansowego w firmie Prudential Polska. Pełnię również funkcję mentora i trenera.
Oferując rozwiązania firmy czyli ochrony życia i zdrowia, oszczędzania na przyszłość oraz prywatnych emerytur kieruję się zawsze indywidualnymi potrzebami i możliwościami klienta.

Tel:  502 635 217
KONTAKT

Zapraszamy do skorzystania z formularza lub o kontak bezpośredni z doradcą

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marcin Broniszewski z siedzibą w Częstochowie, Plac Ignacego Daszyńskiego 4 lok. 5, w celu udzielenia odpowiedzi, w tym przedłożenia oferty jeśli o nią pytam. Moje dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Mam prawo do dostępu, uzupełniania, uaktualniania oraz sprostowania danych osobowych oraz do ograniczenia, wstrzymania i sprzeciwu ich przetwarzania, jak również do wniesienia skargi.