BEZPIECZNE INWESTOWANIE I OSZCZĘDZANIE CZĘSTOCHOWA

 

Ubezpieczenie oszczędnościowe Oszczędności bez Obaw to połączenie ubezpieczenia na życie i długoterminowego planu oszczędzania na dowolny cel w przyszłości.

Ubezpieczenie oszczędnościowe Oszczędności bez Obaw przeznaczone jest dla osób, które chcą zgromadzić kapitał i wypłacić go w wybranym przez siebie momencie. Pieniądze z ubezpieczenia możesz oczywiście przeznaczyć na dowolny cel.

Nasza firma Prudential w Częstochowie zapewnia wypłatę zgromadzonych środków. Już przy podpisywaniu umowy, ustalasz z nami minimalną kwotę, jaką otrzymasz na koniec ubezpieczenia oszczędnościowego. Możesz również otrzymywać premie roczne i premię końcową, które zwiększą wysokość Twoich oszczędności.

Ubezpieczenie oszczędnościowe Oszczędności w Częstochowie to nie tylko bezpieczne inwestowanie i oszczędzanie, ale również możliwość zagwarantowania środków finansowych na przyszłość Twoim bliskim, w razie Twojej śmierci. To, od Ciebie tylko zależy, jak wysokie będą składki i przez jaki okres będziesz oszczędzał. Musisz jednak pamiętać o tym, że minimalny czas oszczędzania to 10 lat, a minimalna wysokość składki to 165 zł miesięcznie.

Umowę ubezpieczenia oszczędnościowego w Prudential w Częstochowie może zawrzeć każdy, kto ukończył 16 lat i ma nie więcej niż 66 lat. Istnieje również możliwość podpisania dodatkowych umów, które zwiększą zakres ochrony.

Jeżeli zainteresowało Cię Ubezpieczenie oszczędnościowe Oszczędności bez Obaw i chciałbyś poznać więcej szczegółów, to skontaktuj się z oddziałem Prudential w Częstochowie.

NASI DORADCY

Marcin Broniszewski

Od 10 lat prowadzę działalność gospodarczą. Zajmuję się doradztwem w zakresie prowadzenia firmy. W szczególności moja praca polega na zabezpieczeniu ciągłości funkcjonowania przedsiębiorstw od ubezpieczeń po aspekty podatkowo-prawne.
Jestem absolwentem MBA Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu dlatego też tematy finansowe, akonomiczne i prawne są szczególnie mi bliskie

Tel:  723 858 580

Anna Mastalerz

Z branżą finansowo-ubezpieczeniową jestem związana od 2003 roku. Od stycznie 2017 jestem konsultantem ds planowania finansowego w firmie Prudential Polska. Pełnię również funkcję mentora i trenera.
Oferując rozwiązania firmy czyli ochrony życia i zdrowia, oszczędzania na przyszłość oraz prywatnych emerytur kieruję się zawsze indywidualnymi potrzebami i możliwościami klienta.

Tel:  502 635 217
KONTAKT

Zapraszamy do skorzystania z formularza lub o kontak bezpośredni z doradcą

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marcin Broniszewski z siedzibą w Częstochowie, Plac Ignacego Daszyńskiego 4 lok. 5, w celu udzielenia odpowiedzi, w tym przedłożenia oferty jeśli o nią pytam. Moje dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Mam prawo do dostępu, uzupełniania, uaktualniania oraz sprostowania danych osobowych oraz do ograniczenia, wstrzymania i sprzeciwu ich przetwarzania, jak również do wniesienia skargi.