AGENT UBEZPIECZENIOWY CZĘSTOCHOWA

Agent ubezpieczeniowy w Częstochowie pozyskuje klientów oraz podpisuje umowy ubezpieczeń na rzecz naszego towarzystwa ubezpieczeniowego. Każdy agent ubezpieczeniowy działa w oparciu o swoje przedsiębiorstwo. Praca agenta ubezpieczeniowego w Częstochowie wymaga posiadania pewnych cech, ale jest również bardzo satysfakcjonująca.

Jakie działania wykonują agenci ubezpieczeniowi w Częstochowie?

Praca agenta ubezpieczeniowego w Częstochowie wymaga wiele samozaparcia, umiejętności sprzedażowych oraz zrozumienia oczekiwań klientów. Agenci ubezpieczeniowi w Częstochowie zajmują się pozyskiwanie klientów na rzecz naszego towarzystwa ubezpieczeniowego.

Jak działają nasi Agenci Ubezpieczeniowi

Nasza agencja ubezpieczeniowa oferuje ubezpieczenia życiowe oraz majątkowe. Nasi agenci ubezpieczeniowi w Częstochowie mogą świadczyć usługi również na podstawie umowy agencyjnej. Za pozyskanego klienta agent ubezpieczeniowy w Częstochowie otrzymuje prowizję w określonej wysokości. Może pracować we własnym bierze, ale najczęściej umowy są zawierane bezpośrednio u naszych klientów.

Agent wyłączny czy multiagent?

Agenci ubezpieczeniowi w Częstochowie mogą pracować tylko na rzecz naszego towarzystwa ubezpieczeniowego lub oferować klientom wybór spośród oferty kilku ubezpieczycieli. Ta druga możliwość to tak zwana multiagencja.

W przypadku multiagencji potrzebne jest posiadanie polisy odpowiedzialności cywilnej. Jest to zabezpieczenie na wypadek szkód, które mogą powstać w wyniku wykonywania czynności agencyjnych. Jeżeli chcesz zostać agentem ubezpieczeniowym w Częstochowie, to skontaktuj się z nami!

Agent ubezpieczeniowy Częstochowa
NASI DORADCY
Marcin - Doradca ubezpieczeniowy w Częstochowie

Marcin Broniszewski

Od 10 lat prowadzę działalność gospodarczą. Zajmuję się doradztwem w zakresie prowadzenia firmy. W szczególności moja praca polega na zabezpieczeniu ciągłości funkcjonowania przedsiębiorstw od ubezpieczeń po aspekty podatkowo-prawne.
Jestem absolwentem MBA Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu dlatego też tematy finansowe, akonomiczne i prawne są szczególnie mi bliskie

Tel:  723 858 580
Anna - Doradca ubezpieczeniowy w Częstochowie

Anna Mastalerz

Z branżą finansowo-ubezpieczeniową jestem związana od 2003 roku. Od stycznie 2017 jestem konsultantem ds planowania finansowego w firmie Prudential Polska. Pełnię również funkcję mentora i trenera.
Oferując rozwiązania firmy czyli ochrony życia i zdrowia, oszczędzania na przyszłość oraz prywatnych emerytur kieruję się zawsze indywidualnymi potrzebami i możliwościami klienta.

Tel:  502 635 217