AGENCJA UBEZPIECZENIOWA CZĘSTOCHOWA

AGENCJA UBEZPIECZENIOWA w Częstochowie – W czym możemy Ci pomóc?

Działalność agencji ubezpieczeniowych staje się coraz bardziej popularna. Z tego względu bardzo dużo osób korzysta z usług naszej agencji ubezpieczeniowej w Częstochowie. W naszej ofercie mamy ubezpieczenia na życie i majątkowe.

Wiele osób podejmuje również próby otwarcia własnej agencji ubezpieczeniowej w Częstochowie. Świadczymy usługi pośrednictwa dla kilku towarzystw ubezpieczeniowych działających na polskim rynku. Nie jesteśmy agencją ubezpieczeniową w Częstochowie, która działa w formie jednoosobowej. Zatrudniamy wielu pracowników.

Oferta agencji ubezpieczeniowej w Częstochowie

Nasza agencja ubezpieczeniowa w Częstochowie oferuje szeroki wybór ubezpieczeń. Doradzamy i pomagamy. Gwarantujemy, miłą i profesjonalną obsługę. Wychodzimy naprzeciw indywidualnym potrzebom wszystkich klientów.

Cele naszej agencji

Naszym podstawowym celem jest ich dobro, satysfakcja i zadowolenie. Staramy się zaspokoić oczekiwania klientów, korzystając w jak najlepszy sposób z posiadanej przez nas wiedzy.

Możemy ubezpieczyć Twój dom, mieszkanie, firmę, koszty leczenia, następstwa nieszczęśliwych wypadków itd. Świadczymy usługi dla osób fizycznych, małych i średnich przedsiębiorstw.

Najlepsi agenci w Częstochowie

Zatrudniamy agentów ubezpieczeniowych, którzy mają odpowiednie doświadczenie, aby wybrać dla Ciebie jak najlepsze ubezpieczenie. Nasza agencja ubezpieczeniowa w Częstochowie posiada szeroki zakres ubezpieczeń. Jeżeli masz jakieś pytania, to zachęcamy do skontaktowania się z nami.

W dziale kontakt znajdziecie Państwo informację jak do nas dojechać i numery telefonów.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

agencja ubezpieczeniowa częstochowa
NASI DORADCY
Marcin Prudoradca

Marcin Broniszewski

Od 10 lat prowadzę działalność gospodarczą. Zajmuję się doradztwem w zakresie prowadzenia firmy. W szczególności moja praca polega na zabezpieczeniu ciągłości funkcjonowania przedsiębiorstw od ubezpieczeń po aspekty podatkowo-prawne.
Jestem absolwentem MBA Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu dlatego też tematy finansowe, akonomiczne i prawne są szczególnie mi bliskie

Tel:  723 858 580
Anna Prudoradca

Anna Mastalerz

Z branżą finansowo-ubezpieczeniową jestem związana od 2003 roku. Od stycznie 2017 jestem konsultantem ds planowania finansowego w firmie Prudential Polska. Pełnię również funkcję mentora i trenera.
Oferując rozwiązania firmy czyli ochrony życia i zdrowia, oszczędzania na przyszłość oraz prywatnych emerytur kieruję się zawsze indywidualnymi potrzebami i możliwościami klienta.

Tel:  502 635 217