AGENCJA UBEZPIECZENIOWA CZĘSTOCHOWA

AGENCJA UBEZPIECZENIOWA w Częstochowie – W czym możemy Ci pomóc?

Działalność agencji ubezpieczeniowych staje się coraz bardziej popularna. Z tego względu bardzo dużo osób korzysta z usług naszej agencji ubezpieczeniowej w Częstochowie. W naszej ofercie mamy ubezpieczenia na życie i majątkowe.

Wiele osób podejmuje również próby otwarcia własnej agencji ubezpieczeniowej w Częstochowie. Świadczymy usługi pośrednictwa dla kilku towarzystw ubezpieczeniowych działających na polskim rynku. Nie jesteśmy agencją ubezpieczeniową w Częstochowie, która działa w formie jednoosobowej. Zatrudniamy wielu pracowników.

Oferta agencji ubezpieczeniowej w Częstochowie

Nasza agencja ubezpieczeniowa w Częstochowie oferuje szeroki wybór ubezpieczeń. Doradzamy i pomagamy. Gwarantujemy, miłą i profesjonalną obsługę. Wychodzimy naprzeciw indywidualnym potrzebom wszystkich klientów.

Cele naszej agencji

Naszym podstawowym celem jest ich dobro, satysfakcja i zadowolenie. Staramy się zaspokoić oczekiwania klientów, korzystając w jak najlepszy sposób z posiadanej przez nas wiedzy.

Możemy ubezpieczyć Twój dom, mieszkanie, firmę, koszty leczenia, następstwa nieszczęśliwych wypadków itd. Świadczymy usługi dla osób fizycznych, małych i średnich przedsiębiorstw.

Najlepsi agenci w Częstochowie

Zatrudniamy agentów ubezpieczeniowych, którzy mają odpowiednie doświadczenie, aby wybrać dla Ciebie jak najlepsze ubezpieczenie. Nasza agencja ubezpieczeniowa w Częstochowie posiada szeroki zakres ubezpieczeń. Jeżeli masz jakieś pytania, to zachęcamy do skontaktowania się z nami.

W dziale kontakt znajdziecie Państwo informację jak do nas dojechać i numery telefonów.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

agencja ubezpieczeniowa częstochowa

W agencji ubezpieczeniowej w Częstochowie najważniejsza jest dobra opinia

Agenci naszej agencji ubezpieczeniowej zdobywają pozytywne opinie Klientów. Jeżeli nie wiesz, jak wybrać dobrą agencję ubezpieczeniową w Częstochowie, to popytaj znajomych, z jakiego ubezpieczyciela są zadowoleni, kogo polecają. Zapytaj też o to, czy nie mieli problemów z agencją w momencie konieczności wypłaty odszkodowania. Warto też przejrzeć fora internetowe i panele dyskusyjne w tym zakresie.

O wiele lepiej jest ubezpieczyć się w agencji ubezpieczeniowej w Częstochowie, takie jak nasza, czyli z wieloletnim doświadczeniem w tej branży. Wykupienie ubezpieczenia w agencji, która dopiero stawia pierwsze kroki na rynku ubezpieczeniowym wiąże się z pewnym ryzykiem.

Wtedy dobrze jest popatrzeć w Internecie oraz na stronach anglojęzycznych, czy ten podmiot ma dobrą opinię. To właśnie ona w dużą większym stopniu, niż cena ubezpieczenia decyduje o tym, czy Klient ostatecznie wykupi daną polisę.

Kupienie ubezpieczenia od podmiotu, który mówiąc delikatnie nie cieszy się dobrą sławą, może Cię w ostateczności kosztować kilkakrotnie więcej niż u nas, gdy zajdzie konieczność wypłaty odszkodowania i nie uda Ci się go uzyskać. W przypadku, gdy dojdzie do jakiegoś nieszczęśliwego zdarzenia i będziesz potrzebował specjalistycznej pomocy, może być to nawet zagrożenie dla Twojego zdrowia i życia.

Postaw na naszą agencję ubezpieczeniową w Częstochowie, ponieważ możesz na nas liczyć. Przy wyborze agencji ubezpieczeniowej w Częstochowie warto jeszcze zwrócić uwagę na to, czy możesz kupić ubezpieczenie przez internet lub telefon. Dzięki temu zaoszczędzisz sporo czasu.

NASI DORADCY
Marcin Prudoradca

Marcin Broniszewski

Od 10 lat prowadzę działalność gospodarczą. Zajmuję się doradztwem w zakresie prowadzenia firmy. W szczególności moja praca polega na zabezpieczeniu ciągłości funkcjonowania przedsiębiorstw od ubezpieczeń po aspekty podatkowo-prawne.
Jestem absolwentem MBA Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu dlatego też tematy finansowe, akonomiczne i prawne są szczególnie mi bliskie

Tel:  723 858 580
Anna Prudoradca

Anna Mastalerz

Z branżą finansowo-ubezpieczeniową jestem związana od 2003 roku. Od stycznie 2017 jestem konsultantem ds planowania finansowego w firmie Prudential Polska. Pełnię również funkcję mentora i trenera.
Oferując rozwiązania firmy czyli ochrony życia i zdrowia, oszczędzania na przyszłość oraz prywatnych emerytur kieruję się zawsze indywidualnymi potrzebami i możliwościami klienta.

Tel:  502 635 217